وجود خانواده‌های شهدا در کشور امنیت و برکت را به ارمغان آورده است

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با سالروز شهادت امام سجاد (ع) محمد اسماعيل نيا نماينده مردم خلیل آباد و کاشمر در مجلس شوراي اسلامي با همراهی جواد زارع پور رئیس بنياد شهید و امور ایثارگران شهرستان خلیل‌آباد به ديدار  مادر  شهيد  علي اصغر آرمان طاهري رفت.
در این دیدار صمیمانه محمد اسماعيل‌نيا با بیان اینکه خانواده‌هاي شهدا چشم و چراغ اين کشور هستند تصریح کرد: وجود و حضور این عزیزان در این آب و خاک  باعث امنيت و بركت در جامعه اسلامي ایران شده است.
وی افزود: صبر و استقامت خانواده‌ شهدا قابل وصف نيست و بايد در همین راستا با خدمتگذاري به والدين و خانواده‌های شهدا و ایثارگران راه آنها را ادامه دهیم تا با فعالیت صحیح و به جای خود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اجازه پایمال شدن خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را توسط دسیسه‌های دشمن ندهیم.
وی خاطرنشان كرد: خانواده‌ شهدا نعمت بزرگي برای این مرز و بوم هستند و باید قدر این ارزش‌های والای جامعه را بیشتر بدانیم.
شهید علي اصغر آرمان طاهري در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: «من براي رضاي حق دستور پيامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) به جبهه مي‌روم. پدر جان از شما مي‌خواهم اگر شهيد شدم مرا حلال كنيد چون براي من زحمت فراوان كشيده‌ايد و شما  بايد افتخار كنيد كه چنين فرزندي تربيت نموده‌ايد كه با تمام وجود دستور خدا و ائمه اطهار (ع) را انجام مي‌دهد. پدر و مادر عزیزم بعد از مرگم قطره‌ای اشک نریزید كه دشمن شاد می‌شود، شما در آن شرایط بايد طوري رفتار كنيد كه وقتي دشمن چشمش به شما افتاد، هراس به دلش بیافتد.»
گفتنی است شهيد علي اصغر آرمان طاهري در۲۰ مرداد سال ۱۳۶۱ در  منطقه عملياتي سردشت نداي حق  را لبيك گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا