اخبار

والدین شهدا، رسولان انقلاب هستند و باید خاطراتشان را ثبت کنیم

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی بااشاره به پیشرفت‌های انقلاب اسلامی درتمامی عرصه‌ها گفت: به مدد تلاش ایثارگران، امروز ایران اسلامی ازلحاظ علمی، تکنولوژی، صنعتی، اقتصادی، سیاسی و دفاعی درجایگاه ممتازی قرارگرفته است.
رئیس بنیاد ساوه بیان کرد: امنیت و آرامش کنونی سرزمین ما مرهون ایثارگران و رزمندگانی است که دلاورانه، به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شتافتند و مردانه دربرابر متجاوزان به حریم انقلاب اسلامی ایستادند و صحنه‌های ماندگاری از ایثار و مقاومت و رشادت بی‌نظیر و فداکاری در راه دفاع ازاسلام را خلق کردند.
وی افزود: شهدابا مقاومت دلیرانه خود سبب یأس و ناامیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند و امروز همه وظیفه داریم با زنده نگهداشتن رشادت‌ها و صلابت‌های آنان، بادیدار ازیادگاران آنها ازمقام ارزشمندشان تکریم کنیم.
امام جمعه این شهرستان نیز گفت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برهمگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید ازمنازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قراردهند.
حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی سپاس ازاین عزیزان را وظیفه دانسته و افزود: ‌تقدیر امروز ازاین عزیزان و نیز سایر برنامه‌هایی که دراین راستا درپیش خواهدبود، هرچند پاسخگوی بخش کوچکی ازایثار این یادگاران شهدا نخواهدبود، اما به نمایندگی ازتمام کسانی که خود رامدیون این عزیزان می‌دانند جایگاه رفیع آنها را ارج نهاده و قدردان زحمات ایشان خواهیم بود.
گفتنی است این دیدار روز شنبه ۲۶ دیماه ۹۴ باحضور امام جمعه و سائرمسئولان درمنزل شهیدان امیرحسین ندیری و مرتضی بیدقدار انجام شد.
شهید امیرحسین ندیری سال ۶۲ منطقه مهران درعملیات پدافندی و شهید مرتضی بیدقدار درسال ۷۸ درخط مرزی موسیان درحال گشت زنی به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا