اخبار

همه باید قدردان ایثار جانبازان باشیم

به گزارش تا شهدا؛ حجت‌الاسلام حسن هنرمند در این دیدارها، افزود: اگر فداكاري‌ها و دليري‌هاي شهدا، جانبازان و‌ آزادگان نبود، مردم و کشور ما این سربلندی و افتخار را در بین جوامع و در سطح دنیا نداشت.
مدیرکل بنیاد مرکزی ادامه داد: جانبازان شهدای زنده ما هستند و ما وظيفه داريم با سركشي و عيادت كه بهترين وسيله جهت دلجويي و بررسي و رفع مشكلات آنها است به تجليل و تكريم و سركشي از اين عزيزان بپردازيم.
رئیس بنیاد اراک گفت: براي حفظ و توسعه اين كشور خون‌هاي زيادي ريخته شده و بايد همگان قدردان نعمت ايثار و فداكاري شهدا و جانباران باشيم و راه آنان را ادامه دهيم.
مرتضی انصاریفر افزود: شما جانباز گرامي سرباز اسلام هستيد كه در اين راه جانباز شديد و ما مديون رشادت‌ها و حماسه‌هاي شما و تمامي شهدا و جانبازان هستيم.
گفتنی است این ديدار روز يكشنبه چهارم بهمن ۱۳۹۴ با خانواده جانبازان ۷۰ درصد علي‌اصغر عسگري و سيدحسين موسوي درشهرستان اراك انجام شد.
لازم به ذکر است، جانباز ۷۰ درصد سيدحسن موسوي متولد ۱۳۳۶ در تاريخ ۱۷ بهمن ۶۵ در منطقه شلمچه براثر اصابت تركش به هر دوپا مجروح و علي‌اصغر عسگري جانباز ۷۰درصد متولد ۱۳۳۹ در تاريخ ۱۹ تیر ۶۱ در عمليات خرمشهر دچار ضايعه نخايي و به درجه جانبازي نائل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا