اخبار

همسران جانبازان ۷۰درصد، بارزترین نمونه جامعه ایثارگری هستند

به گزارش تا شهدا؛ با حضور مدیرکل، مسئول روابط عمومی و مشاور امور خانواده اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، و بمناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، با تعدادی از همسران جانبازان ۷۰درصد دیدار و تفقد بعمل آمد.
حجت الاسلام معصومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در این دیدارها، ضمن گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و همچنین روز پرستار، با بیان اینکه خانواده هاي جانبازان و خصوصا جانبازان ۷۰درصد، همچون خود شهدا و جانبازان عزيز سرمشق و الگوي خوبي براي جامعه هستند، گفت: همسران جانبازان ۷۰درصد همچون پرستارانی نمونه با الگوگیری از صبر و مقاومت حضرت زینب(س) و با صبر و بردباري و تربيت نسلي متفكر، در راه جاويد كوشيدند و امروزه ثمره اين مجاهدت نيز افرادي موثر هستند كه از طرف این خانواده هابه جامعه هديه شده است.

حجت الاسلام معصومی با اشاره به نقش مهم همسران جانبازان ۷۰درصد گفت: همسران جانبازان ۷۰درصد، مسئولیتی خطیر در خصوص تربیت نسل خویش دارند و می توان گفت که ایشان، پرستارانی نمونه جامعه هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در پایان صحبت های خویش افزود: ما باید به این نکته توجه بیش از پیش کنیم که پیام شهدا آن است که به فطرت و باورهای توحیدی خود باز گردیم و آرمان ها و باورهای آنها را که به خاطرش از جان خود گذشتند، از عمق وجود باور کنیم.
شایان ذکر است که در پایان هردیدار، لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم هریک از همسران معظم جانبازان ۷۰درصد نیز شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا