اخبار

همسران جانبازان پرستاران نمونه جامعه هستند

به گزارش تا شهدا؛ به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور مدیرکل، مسئول روابط عمومی و مشاور امور خانواده اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با تعدادی از همسران جانبازان ۷۰ درصد دیدار و تفقد بعمل آمد.
حجت الاسلام معصومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در این دیدارها، ضمن گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و همچنین روز پرستار، با بیان اینکه خانواده هاي جانبازان و خصوصا جانبازان ۷۰درصد، همچون خود شهدا و جانبازان عزيز سرمشق و الگوي خوبي براي جامعه هستند، گفت: همسران جانبازان همچون پرستارانی نمونه با الگوگیری از صبر و مقاومت حضرت زینب(س) و با صبر و بردباري و تربيت نسلي متفكر، در راه جاويد كوشيدند و امروزه ثمره اين مجاهدت نيز افرادي موثر هستند كه از طرف این خانواده ها به جامعه هديه شده است.
حجت الاسلام معصومی با اشاره به نقش مهم همسران جانبازان ۷۰ درصد گفت: همسران جانبازان، مسئولیتی خطیر در خصوص تربیت نسل آینده دارند و آنها پرستاران نمونه جامعه هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در پایان افزود: ما باید به این نکته توجه بیش از پیش کنیم که پیام شهدا آن است که به فطرت و باورهای توحیدی خود باز گردیم و آرمان ها و باورهای آنها را که به خاطرش از جان خود گذشتند، از عمق وجود باور کنیم.
شایان ذکر است که در پایان هر دیدار با اهدای لوح سپاس از همسران جانبازان تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا