اخبار

همسران جانبازان، اسوه استقامت‌ هستند

به گزارش تا شهدا؛ حسین ساروخانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بوئین‌زهرا به همراه قهرمانی، رئیس آموزش و پرورش، و اعضای ستاد شاهد آموزش و پرورش این شهرستان با خانواده‌های شهیدان قربانعلی و محمد محمدخانی و شهید محمد افشار در شهرک آراسنج دیدار کردند.
در این دیدارها، ساروخانی، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) از مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران تجلیل کرد و گفت: آرامش و امنیت امروز را مرهون رشادت‌های آنها در طول ۸ سال دفاع مقدس هستیم.
وی با اشاره به اینکه برخی از رزمندگان اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به درجه جانبازی نایل شدند، گفت: جانبازان با از دست دادن بخشی از بدن خود متحمل دردهای ناشی از آن و مشکلات متعددی در زندگی شدند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا با بیان اینکه همسران جانبازان اسوه‌ صبر و استقامت‌اند، افزود: آنها با پرستاری از همسرانشان و رفع مشکلات، نقش بسزایی در مدیریت خانواده داشتند.
در این دیدارها، مسئولین از مقام والای خانواده‌های شاهد و ایثارگر تجلیل کردند.
گفتنی است، قربانعلی محمدخانی متولد ۱۳۳۹ با سمت پاسدار، سال ۱۳۶۱ در خرمشهر و محمد محمدخانی متولد ۱۳۴۹ دانش‌آموز بسیجی، سال ۱۳۶۵ در ام‌الرصاص به شهادت رسیدند. همچنین محمد افشار دانش‌آموز بسیجی متولد ۱۳۴۷، سال ۱۳۶۴ در اروندرود به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا