اخبار

همایش رابطان دستگاه ها در آستانه روز شهدا در قم برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ سردار سید جواد هاشمی در این همایش که در اداره کل بنیاد استان برگزار شد افزود: ملت ایران آرامش و آسایش خود را مدیون شهدا می دانند، اگر امروز با وجود اینهمه آشوب و جنگ در منطقه ما شاهد این امنیت و آسایش در کشور هستیم، اینها همه مدیون ایثار و جانفشانی شهدا می باشد.
وی ادامه داد: طی دو سال گذشته تلاش شده تا روز بزرگداشت شهدا که مصادف با ۲۲اسفند و سالروز تشکیل بنیادشهید به فرمان حضرت امام نامگذاری شده هرچه بیشتر به جامعه معرفی شود.
سردار هاشمی افزود: خانواده معظم شهدا ایثارگرانه ادامه دهنده راه شهدایشان و مروجان فرهنگ ایثار و شهادت هستند، ایشان بعد از شهدا مدافع ارزشهای شهدا هستند و همواره به این شهادت ها افتخار کردند.
وی اضافه کرد: شهید متعلق به قشر خاصی نیست شهید مربوط به آحاد ملت و مسوولان است و معتقدیم نقش مشاوران و رابطان ایثارگر درمعرفی این روز به ویژه در دستگاههای اجرایی نقش ارزنده و اثر گذاری است.
سردار هاشمی خاطر نشان کرد: بالاترین درجه عرفان خدمت به خلق خداست و بالاترین خلق خانواده هایی هستندکه در راه خدا جهاد کردند و جان خویش را با خدا معامه نمودند.
وی افزود: تجلیل از خانواده معظم شهدای دستگاه در روز بزرگداشت شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا با حضور مسوولان دستگاهها، تبلیغات در محیط های اداری به منظور معرفی هرچه بیشتر روز شهید بخشی از اقداماتی است که از دستگاهها در این ایام انتظار می رود.
این همایش به منظور تاکید بر معرفی روز بزرگداشت شهدا، ارایه برنامه های دستگاهها، ابلاغ برنامه های روز بزرگداشت شهدا به دستگاهها و تعامل با دستگاههای اجرایی استان در آستانه روز بزرگداشت شهدا در اداره کل بنیادشهید وامور ایثارگران قم برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا