اخبار

هزار مادر و همسر شهید تجلیل می‌شوند

به گزارش تا شهدا؛ حسین نصراله طی سخنانی با اشاره به لزوم تکریم مادران و همسران شهدا اظهار کرد: مادران و همسران شهدا و جانبازان باید مورد تکریم و احترام قرار بگیرند و از همین رو باید از ارزشها و آرمانهای شهدای دفاع مقدس و صبر وشکیبایی مادران و همسران شهدا و جانبازان را ارج بدهیم.
رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ر ی برای برگزاری هرچه با شکوه تر این روز که مصادف  با ایام شهادت ووفات حضرت فاطمه زهزا (س) است ستادی تشکیل شده که با برگزاری جلسات متعدد، برنامه های اجرایی مختلفی را درنظر گرفته است.
نصراله  تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان ری هزار و ۱۷۴ مادر شهید و ۴۷۲ همسر شهید وجود دارد که در مجموع بیش از هزار همسر و مادر شهید در شهرستان ری وجود دارد.
وی با اشاره به آمار خانواده‌های شهدا گفت: با توجه به آمارها در بین خانواده شهدا   14  خانواده دارای سه شهید و   136 خانواده دارای دو شهید در شهرستان ری  وجود دارد.
نصراله با اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین که در فروردین ماه سال آینده هست و روز تکریم مادران و همسران شهدای والامقام است افزود : گرامیداشت این روز با سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) برگزار می شود .
گفتنی است مراسم تکریم هزار مادر و همسر شهید در حسینیه سپاه سیدالشهدا در ۲۲ اسفندماه یالروز شهدا برگزار می شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا