هرچه انقلاب اسلامی دارد، از برکت خون شهداست

به گزارش تا شهدا از کرمانشاه : در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و در راستای ترويج فرهنگ غنی ايثار و شهادت، روز گذشته بیست و هشتم شهریورماه ۹۴، فرمانده تيپ چهارم انصارالرسول (ص)، با دو خانواده ایثارگر شهرستان جوانرود دیدار کرد.
 در این دیدار که امان اله وطن دوست رئیس بنیاد جوانرود نیز حضور داشت، سردار باباخانی با تجلیل از مقام شهدای گرانقدر افزود: خوش بحال شهدای گرانقدر ایران اسلامی كه با عزت و افتخار رفتند و رضایت الهی را به بهای نثار جان خود خریدند.
وی گفت: حیف است برای رزمنده اسلام که در بستر بیماری خداوند متعال را ملاقات کند، بلکه افتخار آن است که این فدائیان اسلام در صحنه نبرد یا دشمن،خداوند متعال را ملاقات کرده و با شهادت به دیدار معبود بشتابند، و این خواسته تمام شهدا و رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس بود.
در این دیدار رئیس بنیاد جوانرود نیز ضمن معرفی این ایثارگران عزیز گفت: هرچه انقلاب و نظام اسلامی در طول این سالیان بدست آورده است ازبركت و رشادت خون شهيدان و ایثارگری مدافعان واقعی انقلاب بوده است.
وطن دوست افزود: وظیفه آحاد جامعه گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام و ایثارگران عزیز و نیز پاسداشت حرمت خون های ریخته شده در مسیر این انقلاب بزرگ است.
 
در این دیدار از والدین شهيد معظم سيدقربان اميری و شهید معظم تيمور پوراحمدی تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا