اخبار

هرچه انقلاب اسلامي دارد ازبركت خون شهدا است

به گزارش تا شهدا؛ مرتضي انصاريفر در دومين جلسه شوراي شهراراک افزود: شهدا و ايثارگران ازهمه هستي خود گذشتند تا به جامعه هستي بخشيدند، امنيت و آسايش امروزمان مديون ايثارگري‌هاي شهدا و جانبازان و صبر و استقامت آزادگان است.
رئیس بنیاد اراک ضمن بیان ارزش‌ها و انتقال آن به نسل‌های آینده و تبیین جایگاه و نقش مسئولان و خدمتگذاران گفت: درخصوص ایثار و شهادت باید بکوشیم تا درتقویت برنامه‌ها نقش آفرینی و زمینه‌سازی کنیم تا درآینده نزدیک پیامدها و آثار آنرا ببینیم.
وی تأکیدکرد: همه ما درهر جایگاهی که هستیم مسئولیت داریم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بکوشیم و ازهر فرصتی برای این مهم استفاده کنیم.
درادامه قریشی رئیس کمیسیون فرهنگی شورا برخود و هم اعضا وظیفه دانست که ازتمام ظرفیت‌های موجود بهره‌گیری و از ذخایر معنوی همچون فرهنگی غنی ایثار و شهادت استفاده و تلاش کنیم تا به خواسته‌های مردم به ویژه قشر ایثارگر رسیدگی شود.
گفتنی است این جلسه باهدف تنظیم و پاسداشت یاد وخاطره شهیدان و تکریم ازخانواده‌های آنها دراجابت به انتظارات آنها درصحن علنی شورا باحضور اعضای کمیسیون فرهنگی برگزار و مصوب شد باهمكاري اداره زيباسازي تمثال شهداء با هویت آنها به منظور نقش‌بندی تاپایان سال اقدام و عملیاتی شود و کارگروهی مشتمل ازبنیاد شهید وزیباسازی وشوری شهر به منظور نصب تصاویر شهدا تشکیل و عملیات پیگیری شود.
 این جلسه ۲۷ دیماه ۹۴ باحضور اعضاي كميسيون شوراي شهر و معاون فرماندار، مدیر عامل زيباسازي و رئيس بنياد شهيد و معاونت فرهنگي بنياد اراک تشكيل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا