اخبار

نیروهای مسلح با تمسک به سیره شهدا مغلوب دسیسه‌ دشمن نمی‌شوند

به گزارش تا شهدا؛ سردار محمود باقرزاده روز گذشته در مراسم گرامیداشت ۳۶ شهید گنابادی عملیات کربلای ۴ و ۵ که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد و ناحیه مقاومت سپاه و هیئت رزمندگان اسلام این شهرستان در محل مسجد جامع و مصلی امام خمینی(ره) گناباد برگزار شد، تصریح کرد: در عملیات والفجر ۸، رزمندگان ایرانی افتخاری غرورآفرین را کسب کردند و دشمنان به این موضوع پی بردند که توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
وی افزود: رشادت‌های شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در دوران جنگ تحمیلی سبب این شده است که امروز این مرز و بوم در اوج اقتدار جهانی قرار گیرد و در مقابل تمامی قدرت‌های جهانی بایستد، بدون شک تا زمانی که ملت ایران پشتیبان ولی فقیه خود باشد، این اقتدار همچنان ماندگار می‌ماند.
این جانباز هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی که همواره آرمان‌های الهی و تمسک به سیره شهدا و ارزش‌های والای اسلامی را در خود نهادینه کرده اند هیچ گاه مغلوب دسیسه‌های دشمنان نمی‌شوند.
باقرزاده گفت: رعب و وحشت استکبار جهانی از ایران اسلامی به برکت روحیه شهادت طلبی مردم ایران در دوران دفاع مقدس و حتی در شرایط کنونی جامعه همچنان وجود دارد.
باقرزاده افزود: باید آرمان‌های والای شهدا در میان تمامی آحاد مردم نهادینه شود تا در برابر توطئه‌های دشمن همچنان پیروز و سربلند باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا