اخبار

نیروهای مسلح ایران اسلامی با تمسک به سیره شهدا مغلوب دسیسه‌های دشمن نمی‌شوند

به گزارش تا شهدا؛ سردار محمود باقرزاده شامگاه روز گذشته در مراسم گرامیداشت ۳۶ شهید گنابادی عملیات کربلای ۴ و ۵ که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد، ناحیه مقاومت سپاه و هیئت رزمندگان اسلام این شهرستان در محل مسجد جامع و مصلی امام خمینی(ره) گناباد برگزار شد، تصریح کرد: در عملیات والفجر ۸، رزمندگان ایرانی افتخاری غرورآفرین را کسب کردند و دشمنان به این موضوع پی بردند که توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
وی افزود: رشادت‌های شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در دوران جنگ تحمیلی سبب این شده است که امروز این مرز و بوم در اوج اقتدار جهانی قرار گیرد و در مقابل تمامی قدرت‌های جهانی بایستد، بدون شک تا زمانیکه ملت ایران پشتیبان ولی فقیه خود باشد، این اقتدار همچنان ماندگار می‌ماند.
این جانباز هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی که همواره آرمان‌های الهی و تمسک به سیره شهدا و ارزش‌های والای اسلامی را در خود نهادینه نموده‌اند هیچ گاه مغلوب دسیسه‌های دشمنان نمی‌شوند.
باقرزاده گفت: رعب و وحشت استکبار جهانی از ایران اسلامی به برکت روحیه شهادت طلبی مردم ایران در دوران دفاع مقدس و حتی در شرایط کنونی جامعه همچنان وجود دارد.
باقرزاده افزود: باید آرمان‌های والای شهدا در میان تمامی آحاد مردم نهادینه شود تا در برابر توطئه‌های دشمن همچنان پیروز و سربلند باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا