اخبار

نهال انقلاب اسلامی به وسیله خون شهدا بارور شده است

به گزارش تا شهدا؛ محمد سلیمانی، در جلسه شورای اداری استان ، اظهار کرد: یکی از پدیده‌های قرن اخیر به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی بود که توسط مجاهدت های امام(ره) و فداکاری مردم به انجام رسید.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران توانست رژیم ۲۵۰۰ شاهنشاهی را از پای درآورد، افزود: به برکت این انقلاب مردم به اهداف خود دست یافتند و به شعاری که در زمان اعتراضات سر می دادند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی رسیدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان ذکر کرد: در جمهوری اسلامی ایران مردم بر سرنوشت خود حاکم هستند که این مهم از دستاوردهای این انقلاب است.
سلیمانی عنوان کرد: در به پیروزی رسیدن این انقلاب نقش شهیدان و ایثارگران بسیار والاست و در این راه شهدا با الگو گرفتن از قیام امام حسین(ع) توانستند دشمن را شکست دهند.
وی اظهار کرد: نهال انقلاب اسلامی به وسیله خون شهدا بارور شده و امروز مبانی انقلاب به برکت خون شهداست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان در ادامه ضمن گرامیداشت دهه فجر، عنوان کرد: امسال باید دهه فجر از تمامی سال‌ها باشکوه‌تر برگزار شود و حضور پرشوری را در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشته باشیم.
سلیمانی به برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان در دهه فجر اشاره کرد و بیان کرد: در تقویم این کشور روز ۲۲ اسفند را به نام شهدا اختصاص داده اند که ما هم به نوبه خود باید این روز ویژه را گرامی بداریم.
وی با اشاره به اینکه تمام روزها به شهدا تعلق دارد، خاطرنشان کرد: این روز مهم را باید به گونه‌ای تبلیغ کرد که تمامی مردم بدانند مختص به شهداست تا با این امر بتوانیم دَین خود را به شهدا ادا کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان در ادامه با بیان این مطلب که کلمه شهدا قداست دارد، افزود: در بهشت شهدا از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و کسانی که در آنجا هستند به جایگاه شهید غبطه می خورند.
سلیمانی همچنین به انتخابات پیش رو اشاره و ذکر کرد: انتخابات یکی از برکات این نظام است و این حقی است که این نظام برای مردم قائل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا