نماز ظهر عاشورا در جوار گلزار شهدا اقامه خواهد شد

به گزارش تا شهدا؛ پیمان پدیداران مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی از برگزاری نماز ظهر عاشورا در جوار گلزار شهدا خبر داد .
وی گفت : نماز نقطه اتصال بین بنده و معبود است ، فرصتی است که انسان را به معراج و قرب الی الله می رساند .
پدیداران ادامه داد : اهمیت نماز آنقدر بالاست که حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در اوج جنگ و در برابر تیرهای دشمنان در روز عاشورا نماز جماعت را به تاخیر نیانداخت و علی رغم قساوت دشمنان در برابر آنان به نماز ایستاد و ادای فریضه کرد .
مسئول روابط عمومی بنیاد گفت : پیام بزرگ این حرکت امام حسین (ع) این است که در سخت ترین شرایط هم نباید نماز اول وقت را به تاخیر انداخت .
وی همچنین گفت : اقامه نماز جماعت در حساس ترین زمان ها نیز پیام دیگر این اقدام بزرگ است که نباید از دید مسلمانان و شیعیان مخفی بماند .
پیمان پدیداران در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر گفت : نماز ظهر عاشورای امسال نیز طبق روال هرساله در جوار گلزار شهدای مرکز خراسان شمالی برگزار خواهد شد .
پدیداران از عموم مردم و به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران دعوت کرد تا به پیروی از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که در کربلا و در زیر تابش شدید آفتاب ، نماز را به جماعت اقامه کردند  در این نماز جماعت باشکوه شرکت نمایند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا