اخبار

نقش شهدا در تحقق انقلاب اسلامی تبیین شود

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام والمسلمین شفیع صدری در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک و پر سرور دهه فجر با تاکید به اینکه از عمده وظایف مردم ایران حفظ یاد و خاطره شهدا و ایثارگران است، گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و نوجوان کشور که شاهد انقلاب و جنگ تحمیلی نبودند بسیار حائز اهمیت است و سدی در برابر هجمه هجوم فرهنگی و تبلیغات رسانه‌ای دشمن محسوب می‌شود.
وی با اشاره به نقش بی‌بدیل شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: شهدا هم‌چون چراغ‌ها و مشعل‌های فروزان مسیر تاریخ را روشنایی می‌بخشند.
وی با اشاره به اینکه شهید قلب تاریخ است، ابراز کرد: شهدا قلب تپنده کشور اسلامی ایران هستند و همواره ارزش‌ها و ‌آرمان‌های انقلاب اسلامی را به درون جامعه پمپاژ می‌کنند و سبب حفظ و طراوت انقلاب اسلامی می‌شوند.
صدری اظهار داشت: شهدا به عنوان پشتوانه امنیت ملی کشور بسیار نقش آفرین هستند چرا که وجود فرهنگ ایثار و شهادت در کشور جرئت توطئه و تعرض دشمن به میهن اسلامی را خنثی و از بین می‌برد.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: پیروزی‌ در مساله برجام در برابر ابر قدرت‌های جهانی به خاطر استقامت ملت و دفاع از حق بود و این مجد و عظمت ثمره ایثار و شهادت عزیزانی بود که در این عرصه فداکاری و جانفشانی کردند و ما امروز وارث این مجد و عظمت هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا