اخبار

نشست کمیته ایثارگران دهه فجر انقلاب بهار برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ جلسه کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور اعضای ستاد در دفتر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار تشکیل شد.
زکریا اسدی، رئیس بنیاد شهرستان بهار گفت: کمیته ایثارگران  وظیفه دارد در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و خانواده مکرم آنان را تجلیل و قدردانی کند. ما لازم می دانیم در راستای بزرگداشت ایثارگری های این ایثارگران، اهداف ستاد بزرگداشت دهه فجر را بازخوانی کرده و از حضور ایثارگران و خانواده های آنان در برگزاری مراسم های پیش رو استفاده کنیم.
وی در ادامه اظهار داشت: برنامه هایی مانند انجام دیدار با خانواده ایثارگران با هماهنگی و نظارت بنیاد، تجلیل از ایثارگران وخانواده های شهدای ادارات، تعویض پرچم های مزار شهدا با همکاری پایگاه های بسیج، برگزاری مسابقات قرآن در بین خانواده های شاهد و ایثارگر، شرکت پیام آوران ایثار در مدارس وخاطره گوئی، انجام تبلیغات محیطی ، آذین بندی ادارات و برگزاری مراسم میهمانی لاله ها در اولویت برنامه های کمیته ایثارگران است.
وی در ادامه با تاکید بر انجام هماهنگی در اجرای برنامه ها با بنیاد مرکز، خواستار اجرای منسجم و به دور از موازی کاری برنامه ها در کمیته ایثارگران شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا