نشست توجیهی شرکت ذخیره شاهد، با حضور هشتصد تن از همسران شاهد کرمانشاهی

تا شهدا؛ به منظور آگاهی بخشی به جامعه ایثارگری در خصوص نحوه دریافت سهام شاهد و نیز مسائل در مانی ایثارگران، روز گذشته پانزدهم آذر ماه ۹۴، نشستی با حضور تعداد هشتصد تن از همسران شاهد و ایثارگر شهرستان کرمانشاه در نمازخانه بنیاد استان برگزار شد.
در این نشست که امیری رئیس و جمعی از مسئولین بنیاد شهرستان کرمانشاه حضور داشتند، دکتر امید قادری مدیرکل بیمه سلامت استان در سخنانی به سالروز بیمه همگانی اشاره کرده و افزود: با توجه به کهولت سن والدین شهدا و وضعیت جسمانی جانبازان عزیز، بایستی کم تحرکی را از جمله عواملی دانست که در تشدید بیماری های ایثارگران نقش مهمی را ایفا می کند.
مدیرکل بیمه سلامت استان گفت: سالیانه هفتاد هزار میلیار تومان از سوی دولت در جهت درمان ایرانیان اختصاص می یابد و ما وظیفه داریم با پیشگیری و خود مراقبتی در جهت صرفه جویی از این هزینه های تلاش کنیم تا این هزینه ها صرف اقتصاد و اشتغال کشور شود. 
دکتر قادری در ادامه به علائم  و عوارض بیماری دیابت اشاره کرده و اضافه کرد: دولت برای سلامتی جامعه ایثارگری اهمیت ویژه ای قائل است و در این راستا قدم های مؤثری را همچون اعطای “کارت های طلایی” برداشته است.
در ادامه امیری رئیس بنیاد شهرستان کرمانشاه به اهداف برگزاری این نشست اشاره کرده و افزود: مهمترین هدفی که موجب برگزاری این نشست شد، اطلاع رسانی مطلوب به همسران معظم شاهد در خصوص واگذاری سهام شاهد بود که امیدواریم ایثارگران عزیز بتوانند در این نشست توجیهی، اطلاعات مناسبی را در زمینه سهام شاهد کسب کرده و تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.
در پایان این جلسه نماینده شرکت ذخیره شاهد دراستان، حسین محمدصالحی به سؤالات حضار پاسخ گفت.
گفتنی است : دکتر امید قادری فرزند شهید حاج حمید قادری از شهدای گرانقدر استان کرمانشاه می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا