نرم افزار چند رسانه‌ای شهید زنگی آبادی منتشر شد

تا شهدا – نرم افزار چند رسانه‌ای ویژه فرمانده شهید حاج «یونس زنگی آبادی» سردار عاشورایی تیپ امام حسین(ع) لشکر ۴۱ ثار الله منتشر شد.

 

 این اثر یکصد و سیزدهمین شماره نرم افزارهای چند رسانه‌ای شاهد است در قالب DVD تولید و منتشر شده است.

 

 انتشار بیش از ۱۴۵ قطعه تصویر منتشر نشده، ۲۸۰ عنوان سند و دست نوشته شهید و ۸۷ دقیقه فیلم و صوت به همراه زندگی نامه وصیت نامه، خاطرات، مصاحبه با همرزمان و سایر آثار فرهنگی این شهید والا مقام با قابلیت جستجو و استخراج کلیه اطلاعات در این لوح چند رسانه ای گرد آوری و عرضه شده است.

 

در بخشی از خاطرات این اثر روایتی از سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی درباره شهید زنگی آبادی می خوانیم:  ایده حاجی این بود که ما باید نیروهایمان را مانند چریک تربیت کنیم به طوری که، اگر یک هفته توی بیابان گیر کردند و اسیر شدند از گرسنگی یا تشنگی اطلاعات را لو ندهند و مقاومت در مقابل این امر تنها از طریق آموزش های سخت و طاقت فرسا میسر است. هیچ گاه یک ذره خستگی در وجود وی نمی شد احساس کرد وقتی چشمش به انسان می‌افتاد محال بود با اخم و بدخلقی نگاه کند. یک لبخند نیم رخ کوتاهی همیشه روی لبش نقش می‌بست.

 

علاقمندان می توانند برای تهیه این نرم افزار با شماره  تلفن ۰۲۱۸۸۸۲۹۵۲۳ «مؤسسه فرهنگی شاهد» تماس حاصل نمایند و یا به فروشگاه‌های نشر شاهد مراجعه نمایند./۹۹۸/د۱۰۲/ی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا