نرم افزار چند رسانه‌ای"شهدای دانشجوی نیشابور"رونمایی شد

تا شهدا – نرم افزار فرهنگی چند رسانه‌ای " شهدای دانشجوی نیشابور" با حضور حجت الاسلام صدیقی و مادر شهید محمدرضا اویسی ثانی رونمایی شد.

این نرم افزار شامل آثار شهدای دانشجوی این شهرستان است.

در پایان این یادواره از نفرات اول تا سوم تقدیر شد که در بخش وبلاگ نویسی سید محمد موسوی زارع از دانشکده علوم پزشکی نیشابور، امام نازپرور از دانشگاه فرهنگیان، مجتبی حصیربافان مقدم از دانشگاه سبحان مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین نفرات اول تا سوم در بخش نرم افزار؛ مجتبی توزند جامی در بخش آزاد و نفر سوم سید محمد موسوی زارع از دانشکده علوم پزشکی نیشابور می‌باشند.

نفرات اول تا سوم در بخش نماهنگ؛ سید محمد موسوی زارع از علوم پزشکی نیشابور، امین افشار از دانشگاه فرهنگیان و حسین رفیعی از دانشکده علوم پزشکی نیشابور تقدیر شدند.

در طراحی پوستر؛ نفرات اول تا سوم ابوالفضل سلامی از پیام نور نیشابور، احسان صادقیان از علوم پزشکی نیشابور و حمید رضا فدایی از دانشگاه فرهنگیان دوم شدند.

در رشته عکاسی؛ محمود کمالی فر از پیام نور نیشابور، نعیمه امیران از علوم پزشکی و در رشته نقاشی؛ سمانه فیضی علوم پزشکی، مرتضی فارسی از علوم پزشکی و فاطمه حکیمی راد از دانشگاه نیشابور؛ در نثر ادبی؛ هانیه خانی از علوم پزشکی مشهد، پریناز کیانوش از فرهنگیان مشهد، امین افشار از فرهنگیان نیشابور در شعر؛ شهربانو نثر آبادی از دانشگاه پیام نور، سید محمد سید حسینی از پیام نور و هاجر اندادل از علوم پزشکی و در داستان نویسی؛ هاجر اندادل از علوم پزشکی، محسن عباسی از فنی و مهندسی و مهناز سختری از علوم پزشکی و در بخش نشریات؛ مجتبی توزند جامی زا آزاد نیشابور و حمید رضا شرافتی از دانشگاه فرهنگیان تقدیر شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا