اخبار

نخستین گردهمایی حماسه سازان زینبی برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ در نخستین گردهمایی حماسه‌سازان زینبی جمع کثیری از خانواده‌های شهدای مدافع‌حرم، مسئولین لشکری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله سردار علی مسجدیان و دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار حضور داشتند.
بنابراین گزارش این مراسم با هدف ایجاد صمیمیت بیشتر، همدلی و همزبانی با خانواده شهدای به ویژه همسران صبور شهدای مدافع حرم سعی در احیای فرهنگ ایثار شهادت و فرهنگ صله رحم پیامبر اسلام دارد.
در این گزارش آمده است؛ مسئولان نهاد مردمی حماسه سازان زینبی پس از برگزاری این گردهمایی سعی دارند به بهانه‌های مختلف از خانواده شهدای مدافع حرم سرکشی کنند و حتی برای فرزندانشان جشن تولد بگیرند.
در این مراسم سردار علی مسجدیان در باره‌ی اهداف گردهمایی حماسه سازان زینبی گفت: ما سعی داریم با برگزاری چنین مراسماتی یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و به خانواده‌های این شهدا سر سلامتی بدهیم و با یک چنین گردهمایی‌هایی وحدت بین خانواده شهدا با دیگر خانواده‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس را مستحکم نماییم.
در ادامه این مراسم نیز حسین اسماعیلی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار نیز ضمن تقدیر و تشکر از این عزیزان اضحار داشت: امروز شما همسران شهدای مدافع حرم در مقام خواهر، مادر و همسر وظیفه‌ی تبلیغاتی و فرهنگی مهمی در انتقال تفکر ایثار و شهادت به آیندگان دارید. 
خاطرات، وصیت نامه، زندگی نامه شهدای مدافع حرم به نسل آینده باید انتقال یابد و جهت تحقق این امر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار اعلام آمادگی می نماید تا با خانواده های شهدا همکاری نمایند.
در انتهای این مراسم از خانواده های شهدای مدافع حرم تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا