اخبار

می‌گفت سرخی خونم را می‌دهم تا سیاهی چادرت حفظ شود

به گزارش تا شهدا؛ اعظم خاوری‌فر تصریح کرد: امروز که شهیدی از خانواده ما به خدای متعال تقدیم شده است هرگز ناراحت نیستم و می‌دانم که او جایگاه رفیعی دارد که در نزد خداوند بسیار ارزشمند است.
خاوری‌فر تصریح کرد: غلامرضا در دیدار آخر به همه ما می‌گفت که دوست ندارد وقتی خبر شهادتش را می‌شنویم گریه و زاری کنیم و می‌گفت نباید برای کسی که در راه اسلام و اهل بیت به شهادت می‌رسد گریه کرد چرا که او به معنای واقعی سعادتمند شده است.
وی افزود: برادرم هدفی جز دفاع از اسلام نداشت و می‌گفت امروز شیعه تنهاست و باید به یاری‌اش بشتابیم چرا که خداوند این را از ما می‌خواهد.
خاوری‌فر با بیان اینکه شهادت ارزشی والا دارد، گفت: به خاطر دارم که می‌گفت حضرت زینب(س) در کربلا تنها بود و امروز دیگر نباید او را تنها بگذاریم چرا که در این صورت با لشکریان یزید فرقی نداریم.
وی عنوان کرد: در واقع هیچی چیزی جز اعتقاد به خدا و عشق به امام حسین(ع) و اهل بیت نمی‌تواند رزمنگان فاطمی را در جبهه‌های علیه کفر و استکبار جهانی مقاوم سازد و این اعتقاد رزمنگان فاطمی است که آنها را چنین مصمم و مقتدر ساخته است.
این خواهر شهید با تأکید بر اینکه همگی باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم، تصریح کرد: برادرم همیشه سربند سرخی بر سر داشت و می‌گفت سرخی خونم را می‌دهم تا چادر سیاهت همیشه بر سر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا