اخبار

«میرزایی» همرزم بوشهری شهید نادر مهدوی آسمانی شد

تا شهدا؛ جانباز شیمیایی دوران هشت سال دفاع مقدس علیرضا میرزایی همرزم شهیدان نادر مهدوی، بیژن گرد و علیرضا ماهینی در جریان پیاده روی اربعین حسینی در اثر بیماری مربوط به جراحات شیمیایی در دوران دفاع مقدس در نجف اشرف در جریان پیاده روی اربعین به خیل همرزمان شهیدش پیوست.
میرزایی به همراه برادر خود حجت الاسلام مصطفی میرزایی امام جمعه موقت شهر چغادک و با توجه به اینکه مدت ها در بستر بیمار و قدرت راه رفتن را نداشت اما به واسطه عشق و علاقه ای که اهل بیت (ع) داشت  اعزام به این سفر معنوی شد.
وی روز دوشنبه  به زیارت قبر مبارک امیرالمومنین (ع) در نجف اشرف می رود  و پس از آن بود که مریضی وی تشدید پیدا کرد و به دنبال این اتفاق به بیمارستان انتقال می یابد که  شب گذشت  به لقاء الله پیوست.
آیین تشییع پیکر پاک شهید علیرضا میرضایی پس از انتقال پیکر آن مرحوم از عراق  به ایران،بعد از ظهر  پنجشنبه (۵ آذر ۹۴) در شهر چغادک برگزار می‌شود. 
لازم به ذکر است:  میرزایی بیش از ۲۱۰۰ روز سابقه جبهه دارد در عملیات خیبر و والفجر ۸ در سالهای ۶۲ و ۶۴ شیمیایی شده بود و همرزمان بسیاری از جمله شهید علیرضا ماهینی، شهیدهوشنگی، شهید نادر مهدوی، شهیدبیژن گرد،شهیدتوپال، شهیدمحمود انصاری، شهیدعلی نکیسا،شهیدمنصوری بوده است.
شایان ذکر است: علیرضا میرزایی دومین زائر پیاده روی اربیعن حسینی از شهر چغادک است که در این مسیر به درجه رفیع شهادت نائل آمده است و پیش این از محمد جاسم نژادیان در قالب کاروان پیاده روی کاکی تا کربلا  در  شادگان از توابع استان خوزستان شده بود جان به جان تسلیم کرد.
""
""

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا