موفقیت طرح راهیان نور به‌واسطه حضور خادمین شهدا است

تا شهدا:سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور در همایش تجلیل از خادمان شهدا در استان فارس گفت: در این استان قریب به ۳ هزار خادم داوطلب حضور و فعالیت دارند كه سال‌های سال در این مسیر مبارك به زائران راهیان نور خدمت می‌كنند.
وی با اشاره به وجود بابركت ۱۵ هزار شهید والامقام در استان فارس، گفت: سالانه ده‌ها هزار نفر از مردم فارس به زیارت سرزمین‌های دفاع مقدس می‌شتابند، سال گذشته ۷۲ هزار زائر راهیان نور در فارس ثبت شده است.
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: این حجم عظیم از زائران استان فارس و اهمیتی که این کار دارد می‌طلبد که جمعی دلداده و عاشق و بی توقع خادمیِ این از زائران را انجام بدهند.
او اضافه كرد: مدیریت بیش از ۷۰ هزار زائر آن هم از مبدا تا مقصد و انجام کاری که از جهت فرهنگی هم باید غنای لازم را داشته باشد، واقعا کار سختی است، این یک عملیات بزرگ فرهنگی است، موفقیت در این کار میسر نیست مگر با حضور خادمین شهدا.
فرمانده سپاه فجر فارس افزود: امید داریم در سال ۱۳۹۴ پیشرفت‌های بسیار خوبی در زمینه راهیان نور نسبت به سال گذشته داشته باشیم، عظیم‌ترین اقدام فرهنگی همین بحث راهیان نور است همه دستگاه‌ها هم باید کمک کنند.
وی درباره تعداد زائران راهیان نور استان فارس در سال ۱۳۹۴ گفت: امسال نیز در استان فارس نزدیک به ۸۰ هزار زائر خواهیم داشت، البته این به این معنی نیست که تعداد درخواست کنندگان این عدد است بلکه توان ما بیش از این نیست، اگر ما بتوانیم ناوگان حمل نقل و مکان‌های اسکان را تقویت كنیم، قادریم به بیش از ۱۰۰ هزار زائر خدمات ارائه دهیم.
 
* پانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا