اخبار

​موزه شهدای تبریز میزبان ستاد دهه فجر استان شد

به گزارش تا شهدا؛ جلسه ستاد دهه فجر استان آذربایجان شرقی با حضور قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان، حجت الاسلام والمسلمین عظیمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان، حجت الاسلام تقی زاده رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و سایر اعضاء برگزار شد.
در این جلسه قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه موزه شهدا قرار گاه فرهنگی بوده و یاد شهدا باعث خواهد شد تا برنامه های ارزشی و انقلابی با انگیزه مضاعف اجرا شود بر سر لوحه قرار گرفتن وصایا ، آرمان و اهداف شهدا در تمام برنامه ها تاکید کرد.
وی ضمن تاکید بر باشکوه برگزار شدن برنامه های مشترک بویژه مراسم میهمانی لاله ها بر مردمی کردن برنامه ها ، نو آوری و ابتکار در تزئین معابر و محافل و ادارات گفت ضمن غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا ،  پرچم مزار مطهر شهدا در این روز تعویض خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برنامه های تدوین شده به مناسبت سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی ایر ان از رژه موتور سواران تیپ۱۲ شهید فروزنده در ۱۲بهمن از فرودگاه شهید مدنی تبریز به طرف گلزار مطهر شهدای وادی رحمت و برگزاری یادواره شهدای قاری قرآن ، شهدای طلاب حوزه علمیه ولی عصرتبریز خبر داد و گفت ایجاد نشاط اجتماعی و کیفیت بخشی برنامه ها امری ضروری است.
حجت الاسلام تقی زاده رئیس ستاد دهه فجر و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه دهه فجر ادامه راه امام و شهدا است گفت برنامه ریزی جهت حضور در برنامه ها با اولویت جوانان و نسل جوان انجام گیرد و روشنگری از اهداف مهم این برنامه باشد .
وی ضمن تاکید بر افزایش روحیه خود باوری در جامعه گفت تقویت و صدور انقلاب اسلامی با معنویت و استکبار ستیزی ، بصیرت و آگاهی و عمل به ارزشهاو آرمانهای اسلامی و انقلابی میسر خواهد شد گفت فضای مجازی باید به سمت اسلام و قرآن وانقلاب اسلامی تغییر مسیر دهد .
رئیس ستاد دهفه فجر آذربایجان شرقی در خاتمه بر رعایت اصول و ارزشها در برنامه های اجرایی و حضور موثر و آگاهانه در صحنه راهپیمایی و انتخابات اسفند ماه را امری ضروری بیان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا