مهمترين پيام شهيدان، آزادگي است

تا شهدا: آيت الله « حسيني همداني » در حاشيه مراسم تشييع پيکر پاک شهيد گمنام در ستاد فرماندهي انتظامي استان البرز اظهار داشت: به فضل پروردگار اين استان بار ديگر با حضور اين شهيد عزيز، رنگ و بوي شهادت گرفت و مردم ايثارگر و شهيد پرور اين خطه مانند گذشته به ميدان آمدند تا اين پيام را به همگان بدهند که براي دفاع از ارزش ها و آرمان هاي مقدس انقلاب اسلامي از هيچ فداکاري و کوششي، دريغ نمي کنند.
وي  افزود: مردم استان البرز هميشه نشان داده اند که هرگاه يادگار عزيزي از دوران دفاع مقدس به ميانشان مي آيد سر از پا نمي شناسند و در هواي گرم يا سرد به خيابان ها سرازير مي شوند تا با همين حرکت انقلابي، چشم دشمنان اسلام و انقلاب را کور کنند.
آيت الله حسيني همداني تصريح کرد: مهمترين پيام اين پيکرهاي قطعه قطعه شده، پيام استقلال، آزادي، آزادگي و مرگ با عزت و شرافت است.
وي بيان کرد: شهدا اين پيام ا آورده اند که ما کشته شديم، با دستان بسته زير چرخهاي تانک ها رفتيم، در مقابل گلوله هاي دشمنان ايستاديم و زخم برداشتيم تا ذره اي از خاک کشور به دست بيگانگان نيفتد و به استقلال و آزادي اين کشور خدشه اي وارد نشود و جامعه اسلامي با عزت و اقتدار به حيات الهي خود ادامه دهد.
وي گفت: خداوند متعال در قرآن کريم به بندگان خود بشارت مي دهد که کساني که در راه او قدم برمي دارند و جهاد مي کنند، نه نسبت به گذشته حزن و اندوهي داشته باشند و نه از آينده هراسي به دل راه دهند چرا که به امر خدا ملائکه به پشتيباني آنها مي آيند و در برابر دشمنان دين از آنها حفاظت و حمايت خواهند کرد و سرانجام پيروزي نهايي با آنها خواهد بود.
نماينده ولي فقيه در استان البرزو امام جمعه شهرستان کرج در پايان گفت : از برادران نيروي انتظامي که با تلاش و زحمت مخلصانه مسير تشييع اين شهيد گمنام را براي حضور مردم بصير استان آماده کردند و ميزبان خيل عظيم جمعيت ولايت مدار البرز بودند صميمانه تشکر مي کنم.
* آریا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا