اخبار

مهلت دریافت آثار همایش جبهه مجازی تمدید شد

به گزارش تا شهدا؛ همایش ملی و سراسری جبهه مجازی رسانه‌های بر خط با امید به اهداف توسعه، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد شهیدان، حفظ و تقویت شأن و جایگاه الگوهای عینی عرصه ایثار و شهادت و همچنین حمایت از سربازان اندیشمند جبهه مجازی رویارو با دشمن در حوزه فضای دیجیتال و اینترنت و توانمندسازی فردی و جمعی و اهتمام به پرورش استعدادها و ارتقاء سطح علمی، فنی و فرهنگی با مشارکت و همراهی مدیران مسئول و نویسندگان وبلاگ‌ها و همچنین شبکه‌های اجتماعی اینترنتی در حوزه ایثار و شهادت، جهاد و دفاع مقدس به مناسبت ۲۲ اسفند روز شهید برگزار می‌شود.
این همایش ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود و آخرین مهلت دریافت آثار و تکمیل فرم ثبت نام در همایش تا ۵ اسفند ماه ۱۳۹۴ تمدید شده است. 
انتخاب و داوری آثار تا ۱۲ اسفندماه انجام می‌شود و نمایشگاه وبلاگ و شبکه‌های مجازی نیز از ۱۵ اسفند ماه تا ۲۲ اسفندماه برپا خواهد بود.
ثبت نام و شرکت در همایش به صورت اینترنتی و یا با حضور در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تکمیل فرم مربوط صورت خواهد گرفت و فرم اینترنتی شرکت در همایش در پایگاه اطلاع رسانی ایثار درج شده است.
موضوع این همایش شناسایی و تجلیل شبکه‌های مجازی و اینترنتی و وبلاگ‌های مرتبط در حوزه ایثار و شهادت و دفاع جبهه نرم با حضور جمعی از خانواده‌های محترم معزز شهدای رسانه ای کشور است و  در بخش‌های «تکریم و تجلیل از رسانه‌های فعال در روز بزرگداشت شهدا در سال ۱۳۹۳»، «تکریم و تجلیل از ۷ وبلاگ نویس حوزه ایثار و شهادت از سراسر کشور»، «تکریم و تجلیل از ۷ مدیر و نویسنده رسانه شبکه‌های اجتماعی اینترنتی و بر خط سراسر کشور» و «تکریم و تجلیل از یک دستگاه و نهاد اداری حاکمیتی برتر در حوزه رسانه‌های مجازی و اینترنتی» برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا