اخبار

ملت ایران قدردان خانواده بزرگ شهیدان و جانبازان هستند

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری به اتفاق سید محمدرضا صالحی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه روز گذشته با حضور در منزل حمید میزاری جانباز و آزاده ۷۰ درصد در فضایی صمیمی با این جانباز سرافراز و خانواده‌اش دیدار و از آنان دلجویی کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در این دیدار با تجلیل از ایثار و فداکاری‌های ارزشمند همه ایثارگران و خانواده آنان، اظهار داشت: ملت ایران قدردان خانواده بزرگ شهیدان و جانبازان و همه ایثارگران هستند و به خوبی به عظمت کار آنان آگاهی دارند.
وی امنیت و ثبات کشور را در سایه فداکاری و ایثارگری دانست و تصریح کرد: ثبات، امنیت، آزادگی و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری و جانفشانی‌های همه ایثارگران و خانواده آنان است.
نصیری با اشاره به فداکاری جوانان کشورمان در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود توانست در مقابل هجوم دشمن پیروز شود و این افتخار بزرگی است که در سایه فداکاری جوانان به دست آمد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران خاطرنشان کرد: ملتی که بر آرمان‌های خود پافشاری و در راه استقلال، شرف و عزت کشور خود مقاومت کند، همیشه پیروز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا