اخبار

معرفی هدف شهدا نخستین رسالت برای ادای دین به شهیدان است

تا شهدا: حجت‌الاسلام نجات فیاضی پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای دانشجو و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گرمی اظهار داشت: هدف و شخصیت شهدا بسیار حائز اهمیت بوده که رسالت کنونی مردم و مسئولان، معرفی آرمان‌های شهدا است.
وی با بیان اینکه ما نسبت به شهدا رسالت‌ها و وظایفی داریم، تصریح کرد: معرفی هدف و راه شهدا نخستین وظیفه ما بوده چرا که شهیدان میراث‌دار همه ارزش‌هایی هستند که در طول تاریخ به وسیله انبیاء و اولیای الهی به عنوان سرمایه‌های بشریت به وجود آمده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه دشمنان ملت بزرگ ایران در عرصه‌های اقتصادی و سیاسی هم  نتوانستند به خواسته خود برسند، بیان کرد: بیشتر برنامه‌ریزی و تمرکز دشمن در حال حاضر روی کارهای فرهنگی است.
فرماندار شهرستان گرمی نیز در این مراسم با گرامیداشت  یاد و خاطره شهدا و هفته بسیج گفت: قدرت واقتدار امروز ایران مرهون خون شهدا بوده که بسیجی‌وار در عرصه حاضر شدند به طوری که بسیج در همه عرصه‌ها نقش خود را به‌خوبی ایفا کرده است و در هر موفقیتی دست توانمند بسیج نمایان است.
میرعلی رحیمی‌زاد با اشاره به تلاش دشمنان در تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: ایران اسلامی در جنگ با مستکبران جهان مرزهای جنگی خود را هزاران کیلومتر از مرزهای خود عقب رانده و باعث استیصال دشمن شده است.
وی با بیان اینکه درماندگی، یاس و ناامیدی دشمن سبب روی آوردن آنها به جنگ اقتصادی شده است، اظهار کرد: با نسخه موثر مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بار دیگر همه توطئه‌های دشمنان نقش بر آب می‌شود که بسیج در این عرصه نیز با پرداخت تسهیلات و اجرای طرح‌های اشتغالزایی اقتصاد مقاومتی نقش فعال و پررنگی را ایفا می‌کند.
مداحی، پخش کلیپ  و تجلیل از شهدای دانشجوی شهرستان گرمی از دیگر بخش‌های این آئین معنوی بود.
* تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا