معرفی برترین های نشر دفاع مقدس/ نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در تبریز به کار خود پایان داد

تا شهدا؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، همزمان با اختتامیه ۶ امین نمایشگاه ملی دفاع مقدس در تبریز که روز گذشته(۱۳مهر) با حضور حجت الاسلام شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس از ناشران برتر این حوزه در سه بخش دولتی، خصوصی و کتاب برتر تجلیل شد.
 
در بخش دولتی نشر ۲۷ موسسه بعث به عنوان ناشر برتر ششمین نمایشگاه دفاع مقدس انتخاب شد، نشر ۲۷ با ۳۲ عنوان کتاب در ششمین نمایشگاه دفاع مقدس حضور داشتند، حبیب تولدی دیگر نوشته گل علی بابائی در این نمایشگاه رونمایی شد.
 
سوره مهر با ۴۰۰ عنوان کتاب در ششمین نمایشگاه دفاع مقدس حضور داشتند که به عنوان دومین ناشر برتر این نمایشگاه انتخاب شده اند، پر فروشترین کتاب این انتشارات در این نمایشگاه کتاب آن بیست و سه نفر با تقریض مقام معظم رهبری بود.
 
صریر سومین ناشر بر دراین حوزه بود که با ۲۱۴ عنوان کتاب در این نمایشگاه حضور داشت، چشمان عاشورایی آخرین کتاب این انتشارات در این نمایشگاه بود.
 
در بخش خصوصی انتشارات خورشید باران به عنوان ناشر برتر انتخاب شدند، این ناشر با ۹۰ کتاب عنوان در این نمایشگاه حضور داشت، دو کتاب منظومه معراج سرخ، بالهای نقره‌‌ای دو اثر رونمایی شده از این انتشارات در نمایشگاه دفاع مقدس بود.
 
موسسه شهید کاظمی به عنوان دومین ناشر و دار خویین به عنوان سومین ناشد در این نمایشگاه انتخاب شدند، دار خویین با ۲۵۰ عنوان کتاب و ۶۷ عنوان کتاب چاپ نخست در این نمایشگاه حضور داشت، آقای مدیر پرفروشترین کتاب این انتشارات در ششمنین نمایشگاه کتاب بود.
 
کتاب اطلس نبرد های ماندگار ارتش به عنوان کتاب برتر ششمین نمایشگاه ملی کتاب دفع مقدس انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا