اخبار

مسابقه چندجانبه کشتی آزاد یادواره شهدای ورزشکار برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی در حاشیه این مسابقات هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را رشد و اعتلای ورزش کشتی و یاد و خاطره شهدای ورزشکار ذکر کرد.
رئیس بنیاد ساوه برگزاری چنین برنامه‌هایی را منشأ خیر و برکت برای جوانان به ویژه ورزشکاران عنوان کرد و افزود: جوانان باید با تأسی از شهدا تهذیب را سرلوحه امورشان قرار دهند و به ورزش اهمیت بدهند. اخلاق و منش شهدای ورزشکار باید برای جوانان الگو باشد.
کشفی به سفارشات ائمه(ع) و پیامبر اسلام(ص) درخصوص ورزش اشاره کرد و گفت: ورزش موجب ایجاد نشاط فردی و جمعی می‌شود و اگر روحیه جوانمردی و پهلوانی در ورزش نهادینه شود علاوه بر حسن‌های ظاهری و سلامت جسم مروج فرهنگ اسلامی در جامعه به خصوص در میان قشر جوان خواهد بود.
این مقام مسئول ضمن تشکر از دست‎‌اندرکاران این مسابقات نام گذاری این دوره از مسابقات به نام شهدا را کاری پسندیده دانست و تاکید کرد: بزرگداشت یاد و خاطره شهدا پیش ازآن که قدردانی از این بزرگواران باشد برای جامعه و خود ما مفید است، چون تا آن زمان که در راه شهدا قدم برداریم عزت ما حفظ خواهد شد.
گفتنی است این مسابقه روز دوشنبه ۲۱ دی ماه ۹۴ با حضور ۹ تیم از استان‌های مرکزی، لرستان، قم، تهران و البرز در سه رده سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در سالن کشتی مجموعه ورزشی شهید چمران ساوه برگزار و درپایان تیم‌های شهریار البرز، درود لرستان و ساوه به ترتیب مقام‌های اول تا سوم تیمی این دوره از مسابقات را کسب کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا