اخبار

مسابقه ایثار به مناسبت روز شهید در اصفهان برگزار می شود

به گزارش تا شهدا؛ سیدعلی قریشی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با اعلام فراخوان جشنواره پیامکی ایثار، گفت: همزمان با فرارسیدن روز ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا و صدور فرمان امام (ره) در خصوص تأسیس نهاد بنیاد، نخستین جشنواره پیامکی ایثار در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود.
وی اهداف این جشنواره را فرهنگ سازی در میان نسل جوان و آشنایی عموم مردم با روز شهید یعنی ۲۲ اسفندماه عنوان کرد و افزود: برای شرکت در این جشنواره علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب قطعه ادبی با حداکثر۲۲کلمه تا پایان ۲۲اسفند۹۴ به سامانه پیامکی شماره ۳۰۰۰۶۹۷۲۷۳ ارسال کنند.
قریشی با اشاره به جوایز این جشنواره خاطرنشان کرد: در مجموع برای این جشنواره به ده نفر از نفرات برگزیده لوح تقدیر به همراه جوایز نقدی اهدا خواهد شد. جایزه نفراول کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ ۵میلیون ریال، نفردوم کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ ۳میلیون ریال، نفرسوم کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ ۲میلیون ریال و نفرات چهارم تا دهم کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ ۱میلیون ریال خواهد بود.
وی تصریح کرد: داوری و اعلام نفرات برتر در اردیبهشت ۹۵ انجام خواهد شد و همچنین آثار برگزیده در این جشنواره در کتاب جشنواره به چاپ خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا