مسابقات کارکنان بنیاد برای همدلی و هم‌زبانی است

به گزارش تا شهدا؛ مهدی چیت ساز با اشاره به برگزاری مسابقان کارکنان بنیاد، گفت: با توجه به این که این مسابقات هر سال در یکی از استان ها برگزار می شود امسال بنا به پیشنهاد مدیرکل منابع انسانی و استقبال بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز این مسابقات در این استان برگزار می شود.
چیت ساز ادامه داد: بر این اساس تعداد ۴ کمیته پیش‌بینی شد که این کمیته ها شامل کمیته اسکان و تغذیه، پشتیبانی و ترابری، تبلیغات و اطلاع‌رسانی و کمیته فنی است که  طی یک برنامه‌ریزی مداوم و بهره‌گیری از ۱۸ پرسنل کارآزموده به حول و قوه الهی این مسابقات در حال برگزاری است.
نایب ‌رئیس مسابقات و سرپرست تیم فوتسال بنیاد البرز گفت: با نظر سنجی و گفتگو با اکثریت سرپرستان و بازیکنان تیم‌های حاضر، رضایت از برگزاری و افتتاحیه حاصل شده است و امیدواریم تا پایان برگزاری این مسابقات در تمام رشته‌ها بتوانیم میزبان شایسته ای برای همکارانمان باشیم.
وی با اشاره به اینکه تیم فوتسال استان البرز با توجه به سن بازیکنان تیم منظم و خوبی است، افزود: هدف این تیم در وهله اول اخلاق و منش پهلوانی بوده و در سه بازی گذشته با دو پیروزی و یک شکست توانسته ایم کارنامه ای نسبتا موفق در این دوره از مسابقات داشته باشیم.
چیت ساز افزود: سایر تیم های ورزشی در روزهای آینده در این اردوگاه مستقر خواهند شد که ان شاءالله ضمن میزبانی خوب بتوانیم در رشته های دیگر هم به مقام قهرمانی دست‌یابیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا