مزار مطهر شهیدان یکی از ابعاد قدرت ایران اسلامی است

به گزارش تا شهدا؛ شهرام ثامنی باحضور در گلزار مطهر شهدای روستای آدشته از توابع بخش مرکزی شهرستان خنداب ضمن تجدید عهد و پیمان با شهدا، افزود: مزار مطهر شهیدان یکی از ابعاد قدرت ایرانی‌ها و حتی بیشتر از قدرت نظامی است و این معما بیگانگان را گیج کرده که همه هنگام حضور و زیارت آرامگاه‌های شهدای معظم از خداوند می‌خواهند که آنها هم در راه خدا شهید شوند.
رئیس بنیاد خنداب ادامه داد: شهادت در مسیر الهی و در راه حق و آزادگی، سعادتی است که مردم ایران به آن اعتقاد دارند و برای رسیدن به این مقام درهمه حال آماده‌اند.
امام جمعه خنداب نیز در این برنامه ضمن لزوم یرنامه ریزی در خصوص تکریم خانواده‌ھای معزز شاھد و ترویج فرھنگ ایثار و شھادت درجامعه، در خصوص گلزار مطهر شهدا، گفت: مردم از هر قشری برای بیان احترام به شهیدان و قهرمانانی که در جنگ شهید شده‌اند در اینجا حضور می‌یابند؛ مسئولان، کارمندان، دانشجویان، کارگران، خانواده‌ها، دانش آموزان، کودکان و افراد مسن، همه و همه سعی می‌کنند هر هفته به اینجا بیایند.
حجت‌‌الاسلام عبدالمجید مجدی‌زاده کرمانی افزود: شاید هیچ یک از خویشاوندان یا عزیزانشان در این محل دفن نباشد، اما نمی‌توان گفت که این عشق چگونه از یک نسل به نسلی دیگر منتقل می‌شود. شهیدان به خوبی مسیر خود و جامعه را انتخاب و مشخص کردند، هر کسی هم با معرفت می‌تواند این مسیر را انتخاب کند.
گفتنی است که گلزار مطهر شهدای روستای آدشته دارای سه مزار شهید گلگون کفن به نام‌های شهیدان والامقام علی‌کوثر بابایی، علی‌جعفر احمدی و امیرحسین یحیایی می‌باشد که در سال ۹۰ ساماندهی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا