مزار شهدای قزوین ساماندهی می‌شود

به گزارش تا شهدا؛ سید علی موسوی در حاشیه مراسم گشایش نمایش عکس و در جمع خبرنگاران با اشاره به این نکته که اعتبارات مورد نیاز برای ساماندهی مزار شهدای شهر قزوین پیش‌بینی شده است، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای ساماندهی مزار شهدای شهر قزوین اعتبارات مورد نیاز این پروژه پیش بینی شده است.
وی با بیان این نکته که بیش از یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار به منظور ساماندهی مزار شهدا قزوین در نظر گرفته شده است، افزود: در کمیته‌های برنامه‌ریزی امسال به منظور اجرای این پروژه برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است در همین راستا با توجه به برآورده‌های صورت گرفته بیش از یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون  ریال اعتبار نیاز است.
فرماندار قزوین تصریح کرد: علاوه بر اعتبارات در نظر گرفته شده اعتباراتی نیز از محل منابع شهرداری قزوین در نظر گرفته شده که  در مجموع با اعتیار یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال زمینه اجرای عملیات زیباسازی مزار شهدا فراهم می‌شود چرا که امروزه مزار شهدا به محل زیارتگاه و  تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا تبدیل شده است.
وی با تاکید به این موضوع که هفته دفاع مقدس زمینه ترویج فرهنگ ایثار در جامعه را فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه‌هایی همچون نمایش عکس با موضوع دفاع مقدس می‌تواند جوانان و نوجوانان استان قزوین را با فرهنگ شهدات و ایثار آشنا کند.
موسوی عنوان کرد: از ظرفیت‌های هنرمندهای استان می‌توان در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کرد در همین راستا می‌توان با خلق آثار هنری با محوریت شهدا و دفاع مقدس گام‌های موثری در زمینه تاثیرگذاری بیشتر ارزش‌های دفاع مقدس استفاده کرد.
* تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا