مرور خاطرات شهدا موجب تسلای بازماندگان است

به گزارش تا شهدا؛ آیت‌الله حسینی همدانی نماینده‌ ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ کرج و طاهرنژاد مدیرکل بنیاد استان البرز در دیدار هفتگی خود با خانواده‌ شهدا و ایثارگران به دیدار والدین شهیدان خوش‌رفتار، نانکلی و شهید کوشش و جانباز سرفراز فردوسیان رفتند و ضمن دلجویی به مشکلات آنان رسیدگی کردند .
طاهرنژاد در این دیدارها با تسلیت شهادت امام رضا (ع) و گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدای گران‌قدر اظهار داشت: دیدار با خانواده‌ی شهدا، مرور خاطرات و یاد شهدا که با خون خود سبب پایداری و تثبیت نظام اسلامی شدند سبب تسلای خاطر دل خانواده‌های این بزرگواران می‌شود .
وی در ادامه تصریح کرد: برگ برگ تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ما پر است از دلاورمردی ها و شجاعت‌ها و ایثارهای مردان بزرگی که آسمان را به تسخیر خویش درآوردند و قصه سرخ پایمردی را در گوش جهان زمزمه کردند. آنان که راه و رسم پرواز را چه زیبا آموختند و چه عارفانه به معراج پر کشیدند.
حاضرین در پایان با تجلیل از صبر خانواده‌های شهدا و ایثارگران کسانی که تابه‌حال پای آرمان خود ایستادگی کردند بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند و با اهداء لوح، تقدیر از آنان تجلیل به عمل آوردند ./ایثار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا