اخبار

مراقبت از خانواده هاي شهدا و خدمتگذاري و احترام به ايشان يك تكليف الهي است

به گزارش تا شهدا؛ داود مدیرفلاح مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه دکتر ایرانی فرماندار شهرستان کرج و همراه دیگر مسئولین استان به همراه جمعی از پرسنل بنیاد شهید به دیدار جانباز سرافراز ۲۵ درصد و فرزند شهید محسن امانی رفتند و با این عزیز در فضای صمیمی به گفتگو پرداختند .
مدیرفلاح در این دیدار با تجلیل از ایثارگری جانبازان افزود :شما جانبازان با ایثار و فداکاری خود شجاعانه در راه حفظ و صیانت از میهن اسلامی پای در میدان نبرد گذاشته با تمام وجود ایستادگی کردید.

وی در ادامه و در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بیان کرد: شهادت در راه خدا چيزي نيست كه بتوان آن را با سنجش هاي بشري و انگيزه هاي مادي ارزيابي كرد ،ليكن مراقبت دلسوزانه از حال خانواده هاي شهدا و خدمتگذاري و احترام به ايشان يك تكليف الهي است واين موضوع در حد امتياز لفظي و عرفي كافي نبوده ، بلكه بايد در متن قانون و در عمل پياده شود و ما به این خدمت گذاری به خانواده های شهدا و ایثارگران افتخار می کنیم و انگیزه ی مضاعف میگیریم .

در آخر این دیدار ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل و شهدا به رسم تشکر و تکریم از خانواده های معظم و محترم شهدا به این بزرگوار لوح تقدیر اهدا گردید و از زحمات و صبر و فداکاری این بزرگوارتقدیر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا