اخبار

مراقبت از خانواده هاي ایثارگران يك تكليف الهي است

به گزارش تا شهدا؛ داود مدیرفلاح مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه ایرانی فرماندار شهرستان کرج و دیگر مسئولان استان به همراه جمعی از پرسنل بنیاد به دیدار جانباز سرافراز ۲۵ درصد و فرزند شهید محسن امانی رفتند و با این عزیز در فضای صمیمی به گفتگو پرداختند.
مدیرفلاح در این دیدار با تجلیل از ایثارگری جانبازان افزود: شما جانبازان با ایثار و فداکاری خود شجاعانه در راه حفظ و صیانت از میهن اسلامی پای در میدان نبرد گذاشته و با تمام وجود ایستادگی کردید.
وی در ادامه و در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بیان کرد: شهادت در راه خدا چيزي نيست كه بتوان آن را با سنجش هاي بشري و انگيزه هاي مادي ارزيابي كرد ليكن مراقبت دلسوزانه از حال خانواده هاي شهدا و خدمتگزاري و احترام به ايشان يك تكليف الهي است و اين موضوع در حد امتياز لفظي و عرفي كافي نبوده است.
مدیرفلاح ادامه داد: خدمتگزاري و احترام به ایثارگران بايد در متن قانون و در عمل پياده شود و ما به این خدمت گزاری به خانواده های شهدا و ایثارگران افتخار می کنیم و انگیزه مضاعف می گیریم.
در آخر این دیدار ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و شهدا به رسم تشکر و تکریم از خانواده های معظم و محترم شهدا به این بزرگوار لوح تقدیر اهدا و از زحمات و صبر و فداکاری ایشان تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا