مراسم یادواره شهدا یادآور تعهد مسئولان در خدمت به مردم است

تا شهدا:  سید مهدی صادقی عصر جمعه در حاشیه حضور در یادواره شهدای روستای ابرجس قم در سخنانی با عرض تسلیت فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) ابراز داشت: ضرورت دارد برآیند تمام هم و غم مسئولان در عمل، توسعه و بهبود زندگی مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب باشد.

وی ادامه داد: مراسم گرامیداشت شهدا یادآور ایثار، از خود گذشتگی و عشق شهیدان بزرگوار به اسلام، امام و ولایت و تجدید پیمان با راه سرخ آنان است.
استاندار قم افزود: بخصوص نسل جدید که دوران عاشورایی دفاع مقدس و شرح حماسه آفرینی، ولایت پذیری و عشق، وفا و صمیمت شهدا و رزمندگان سلحشور را نسبت به اسلام و انقلاب ندیده و درک نکرده اند، با حضور در مراسم یادواره شهدا، با گوشه ای از این قطعه طلایی از تاریخ پرافتخار میهن اسلامی آشنا می شوند.
صادقی در پایان اظهار امیدواری کرد: ان شاءالله با همدلی مسئولان و مردم زندگی مدبرانه، خوب و قابل قبولی را در شان انقلاب و نظام و بر اساس ارزش های اسلامی بسازیم تا آیندگان نیز از آن درس بگیرند.
در یادواره امیر سرلشکر خلبان شهید عباس اکبری و ۵۴ شهید روستای ابرجس که همزمان با تاسوعای حسینی(ع) برگزار شد، رضا سیار فرماندار قم، امام جمعه و بخشدار کهک و جمع زیادی از خانواده های معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس، بسیجیان و اهالی این روستا حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا