اخبار

مراسم یادبود نخستین شهید مدافع حرم در کمیجان برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ شهدای مدافعان حرم با شهادت خود نشان دادند که جهاد وایستادگی در برابر ظالم و تجاوزگر تنها به مرزهای داخل کشور محدود نمی‌شود و زمانی که صحبت از اسلام به میان آید هیچ مرزی نمی‌تواند مانع از حضور و ایستادگی از اسلام شود.
در مراسم یادبود برگزار شده در روستای محل ولادت این شهید بزرگواراز خانواده وی تقدیر و به بازگویی ابعاد زندگی او پرداخته شد تا دگر افراد حاضر در جمع نیز با محورهای زندی فردی و اجتماعی این شهید آشنا شوند.
شهید مدافع حرم،سیدسجاد روشنایی متولد روستای روشنایی شهرستان کمیجان بود که در جریان آزاد سازی شهرهای نبل والزهرا سوریه در تاریخ ۹۴/۱۱/۱۳ به شهادت رسیده و در شهر مقدس قم به خاک سپرده شد.
دفاع از حرم آل‌الله دفاع از اسلام ناب محمدی است
بسم ا… الرحمن الرحیم""وجعلنا هم أئمه یهدون بأمرنا و أوحینا الیهم فعل الخیرات أقام الصلوة وأیتاء الزکوة و کانوا لنا عابدین"" آیه ٧٣سوره انبیاء.
امروز روز اعزام بود مقداری هیجان وتردید در دلم بود به همین دلیل خواستم از قرآن مددی بگیرم در دلم توسل به آقا امام زمان (عج) کردم و این آیه آمد از خواندن این آیه پشتم لرزید و اشک از چشمانم سرازیر گشت چون من خود را هرگز لایق این آیه نمیدانم اما دلم قرص و محکم تر از گذشته گردید ان شالله که فردای قیامت که در خون خود غوطه ور در محشر محشور گردم باشد تا شرمنده آقا امام زمان عج و رهبر عزیزتر از جانم امام خامنه ای عزیز نباشم.
ای برادران و خواهران گرامی من، بدانید که من به اختیار وداوطلبانه به جنگ بادشمنان اسلام رفته ام این جنگ ،جنگ کفر با اسلام عزیز است وتا روزی که خداوند به بندگان صالحش وعده داده است ادامه دارد این زندگی چندروزه دنیای زر وزور و تزویر برای سیاه نمودن چهره اسلام عزیز ورحمانی وناب محمدی دست به دست هم داده اند برما فرزندان سیدعلی خامنه ای تکلیف است که جان ناقابل  خود را فدای اسلام عزیز کنیم تا بلکه با جان ناقابل خود بتوانیم برای اسلام عزیز ذره ای خدمت کنیم و اما سخنی با کسانی که فاصله گرفته اند وهای ای یاران دیروز و آشنایان غریبه شده به گوش باشید که فردای قیامت باید جوابگوی خون شهدا و امام شهدا باشید.
مگر نشنیدید که امام خمینی(ره) آن معمارکبیر انقلاب فرمود چه من در میان شما باشم و نباشم نگذارید این انقلاب و کشور به دست نااهلان بیافتد به خود بیایید و توبه کنید باشد که رستگار شوید.
آخرین درخواست حقیر این است که سلام مرا به آقا و رهبرم برسانیدو بگویید که این سرباز کوچک خود را در نماز شبهایش دعا نماید تا بلکه خداوند به واسطه دعای ایشان از سر تقصیرات و گناهان من در گذرد.
والسلام علیکم و رحمت ا… وبرکاته
بنده رو سیاه وگنه کار خدا سیدسجاد روشنایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا