اخبار

مراسم بزرگداشت شهید آیت الله شیخ نمر برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ صبح امروز (پنج شنبه) ۱۷ دی ۹۴ روئسای حراست دستگاه های اجرایی استان با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در مراسم بزرگداشت شهید آیت الله شیخ نمرباقرالنمر شرکت کردند . 
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جمع شرکت کنندگان این مراسم ضمن محکوم کردن جنایت رژیم آل سعود در به شهادت رساندن روحانی برجسته عربستانی گفت : جریان حق چیزی نیست که با این جنایت ها بخواهد نابود شود بلکه تاریخ نشان داده است هیچ ظلمی پایدار نیست و این جنایت ها موجب بارورتر شدن جریان حق می شوند .
وی گفت : رژیم عربستان گمان کرده است می تواند به هر جنایتی دست بزند و آب از آب تکان نخورد اما بر خلاف خواست آنها و به تعبیر رهبر معظم انقلاب خون به ناحق ریخته شده روحانی شهید آیت الله شیخ نمر دامن آنها را انشالله خواهد گرفت .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران جنایت در بحرین ، کشتار وسیع در یمن و بی کفایتی در مدیریت حج امسال را بخش دیگری از پرونده سیاه رژیم آل سعود خواند و ادامه داد : این رژیم سرسپرده اهداف اسرائیل و آمریکا را در منطقه پیاده می کند و درحقیقت رژیم آل سعود عروسک خیمه شب بازیی است که عروسک گردان آن اسرائیل و آمریکا هستند .
حجت الاسلام عزیزی قطع روابط دیپلماتیک عربستان با ایران را از طنزهای بزرگ این روزها خواند و گفت : وقتی به مناسبات بین دو کشور نگاه می کنیم می فهمیم آن قدری که عربستان به این تعامل دوسویه احتیاج دارد ایران به آن اندازه احتیاجی ندارد اما رژیم آل سعود در یک اقدام منفعلانه برای منحرف کردن افکار عمومی دنیا از این جنایت اخیر در دست به این اقدام عجولانه زد .
در ابتدای این مراسم زیارت عاشورا قرائت شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا