مراسم استقبال از خانواده "شهید مختاری" در اراک برگزار شد

تا شهدا: مراسم استقبال از خانواده شهید محمدحسین مختاری حسن‌آبادی غروب روز پنجشنبه ۱۹ شهریورماه باحضور جمعی از مدیران ارشد استانی، شهرستانی، اقشار مختلف مردمی، خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان مرکزی در قطعه اصحاب الشهدای آرامستان اراک برگزار شد.
براساس برنامه‌ریزی انجام شده برای استقبال از خانواده شهید مختاری در اراک، ویژه برنامه همراه با بخش‌هایی نظیر سخنرانی و غبار‌روبی مزار شهدای گمنام از غروب پنجشنبه و هم‌زمان با روز زیارت اهل قبور در قطعه اصحاب الشهدای اراک برگزار شد.
از چند روز گذشته، به‌منظور برگزاری باشکوه‌تر مراسم استقبال از خانواده این شهید کمیته‌های فرهنگی، تشریفات، اطلاع‌رسانی، استقبال، امنیتی، ترافیکی توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی تشکیل شد.
شهید «محمدحسین مختاری حسن‌آبادی» یکی از ۵ شهید گمنامی بود که در سال ۸۴ در قطعه اصحاب شهدای آرامستان اراک بر شانه‌های مردم تشییع و به خاک سپرده شد.
این شهید که اهل استان یزد است در سن ۲۵ سالگی در عملیات رمضان سال ۶۱ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمده و جزء مفقودین قرار گرفت.
شهید «محمدحسین مختاری حسن‌آبادی» یکی از ۵ شهید گمنام قطعه اصحاب شهداء است که یک هفته گذشته توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح پس از ۳۲ سال از طریق DNA احراز هویت و به خانواده ایشان که اهل یزد هستند، اطلاع داده شد.
حال باید دید خانواده شهید مختاری درباره ماندن این شهید در اراک چه تصمیمی می‌گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا