مدیرکل آموزش و پرورش استان با خانواده شهید شهرکی دیدار نمود

تا شهدا: علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش استان به همراه دهمرده رئیس اداره شاهد و ایثارگران اداره کل، علی مرادی رئیس اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی اداره کل، روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های زابل، زهک و نیمروز و پدر معلم شهید جواد نوروزی با حضور در منزل شهید شهرکی اصیل با خانواده وی دیدار و گفت و گو نمود.

نخعی در این دیدار با اشاره به این که صبر و استقامت خانواده شهدا ستودنی است اظهار کرد: بی شک شهدا زنده هستند و در نزد پروردگارشان در نعمتند.
وی گفت: شهید شهرکی در روز قیامت شفیع خانواده، دوستان و همکارانش  خواهد بود و چه سعادتی از این بالاتر که فردی در راه ارزشمند علم و دانش از جان خود بگذرد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: خدمت به خانواده شهدا سعادت بسیار بزرگی است و ما به این خدمت افتخار می کنیم.
نخعی تصریح کرد: شهید شهرکی اصیل، معلمی دلسوز و فداکار بود که مظلومیت خاصی داشت و همین مظلومیت، صداقت و خلوص نیت این شهید بزرگوار باعث آن شد که عاملین اصلی شهادت معلمان در سایه اقتدار نظام دستگیر شوند.
وی با اشاره به اینکه در سایه توجهات امام عصر(عج) و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و به فضل الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای اقتدار است بیان کرد: هوشیاری دلسوزان نظام و سربازان حقیقی انقلاب امروز کشور عزیزمان را به اقتدار ارزشمتدی رسانده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خطاب به فرزند شهید شهرکی اصیل گفت: محسن عزیز در جلسه ای که با حضور وزیر آموزش و پرورش و بسیاری از مسئولان کشوری برگزار شده بود با سخنرانی پر احساس خود ثابت کرد که فرزندی شایسته برای ادامه دادن مسیر ارزشمند شهید است.
وی با اشاره به اینکه فرزند شهید شهرکی اصیل از سرمایه های ارزشمند سیستان است گفت: فرزند شهید شهرکی اصیل با کسب فضائل اخلاقی و رشد علمی که همینک نیز وضعیت اخلاقی و علمی او نشان می دهد ثابت خواهد کرد که راه با سعادت پدر شهیدش را ادامه خواهد داد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان با دلجویی از خانواده شهید شهرکی اصیل از روند درمان پدر شهید جویا شد و اعلام کرد: مجموعه آموزش و پرورش استان با تمام توان و در کمال افتخار از هیچ خدمتی برای خانواده شهدای فرهنگی دریغ نخواهد کرد.
* پانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا