اخبار

متولیان یادواره های شهدا ادامه دهندگان راه نورانی شهدا هستند

به گزارش تا شهدا؛ اسکندر یار نسب مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران در این همایش، دبیران و متولیان یادواره‌های شهدا را ادامه‌دهندگان راه نورانی شهدا و امتداد فرهنگ متعالی عاشورا و علوی و فاطمی خواند و گفت: قدردان کسانی هستیم که بدون هیچ چشم‌داشت و بدون تخصیص بودجه در این راه قدم بر می‌دارند و در این راه تلاش و کوشش می‌کنند.
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد بر شناخت پیام ایثار و ازخودگذشتگی و شهادت تصریح کرد و گفت: پیام ایثار و شهادت به درازای اسلام و تاریخ تشیع ریشه دارد.
وی گفت: فرستندگان پیام ایثار باید با تمام وجود به این فرهنگ باور و اعتقاد داشته و شناخت کافی و وافی به موضوع و جوانب پیام داشته باشند و اهل و عامل به مضامین این پیام باشند و این فرهنگ را با وجود خود درک کنند و در تمام عرصه‌های زندگی روزمره بکار بگیرند تا در نسل جوان بتوانند مفید و مؤثر واقع شوند.
یارنسب در ادامه بر شناخت موضوع و خالقان و صاحبان پیام تأکید کرد و گفت: شناسایی اقشار مختلف گیرندگان و مخاطبان پیام در این خصوص ضروری بوده و استفاده از وسایل ارتباطی متنوع و متناسب بر نیاز مخاطبان در ترویج فرهنگ ایثار مؤثر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا