اخبار

ما به اقتدار الهي، اجازه تجاوز دشمن به مرزهاي خود را نخواهيم داد

به گزارش تا شهدا؛ مراسم بزرگداشت روز حماسه ایثار و شهادت شهرستان خوانسار شامگاه پنج‌شنبه همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء در حسینیه ارسور برگزار گردید.
در این مراسم معنوی که کلیه مسئولین شهرستان، خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران؛ سردار حسين سلامی در سخنانی اظهار داشت: ما با اقتدار الهی که هدیه خون شهیدان است، اجازه تجاوز دشمن به مرزهای خود را  نخواهیم داد.
 وي در ادامه افزود: شهدا حقایق زنده تاریخ ما هستند و جاودانگی و امنیت بین المللی کشور ما مدیون آنهاست.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايران گفت: حرکت انقلابی امام خمینی (ره) نقطه آغازی در بازیابی عزت مسلمانان عالم و به خصوص ملت ایران بود، حرکتی که به ملت ما آزادی، کرامت، استقلال و سعادت در دنیا و آخرت داد.
سلامي شهدا را حقایق زنده تاریخ عنوان كرد و گفت: جاودانگی و امنیت بین المللی کشور ما مدیون شهداست و اگر بزرگ ترین قدرت تاریخ بشر در برابر این ملت تواضع و کرنش می کند، به برکت خون شهدای ما است.
وي در ادامه با تاکید بر ویژگی های مذهبی و علمی مردم خوانسار تصریح کرد: مردم خوانسار مردمی با ایمان، مقاوم، محب اهل بیت علیهم السلام و عارف به احکام الهی هستند و خوانسار سرزمین علمای بزرگی است که هر یک ستاره جاودانه ای در آسمان اسلام هستند.
سلامي افزود: حضرت امام (ره) کشور و انقلاب ما را از گردنه های سختی هم چون ۸ سال دفاع مقدس با افتخار عبور داد و پس از ایشان نیز این بیرق هدایت در دستان رهبر انقلاب قرار گرفت، رهبری که نقطه مرکزی تدبیر اسلام و مسلمین برای شکست قدرت ها در جغرافیای جهان اسلام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا