اخبار

قدرت نظام اسلامی ایران ثمره ایثارگری‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران است

به گزارش تا شهدا؛ نشست شورای اداری شهرستان سبزوار با یاد و نام شهید محمدحسین قانعی بلوچ در سالن اجتماعات فرمانداری سبزوار برگزار شد.
در این نشست احمد برادران معاون استاندار و فرماندار سبزوار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دهه فجر فرصت ارزشمندی برای تبیین دستاوردهای نظام و عملکرد خادمان ملت به منظور ایجاد امید و نشاط در بین مردم است .
وی افزود: قدردانی از صاحبان انقلاب، تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان و تبیین کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی باید از برنامه‌های اساسی این ایام باشد.
فرماندار سبزوارگفت: استحکام و قدرت امروز نظام اسلامی ایران در دنیای امروزی ثمره ایثارگری‌های خانواده‌های شهدا و جانبازان است که باید بر همین اساس همواره از آنها تقدیر و تجلیل کرد.
در پایان این نشست از علی قانعی بلوچ پدر این شهید بزرگوار با اهداف لوح یادبود تقدیر و تجلیل شد، همچنین نمایشگاه انقلاب در جلسه شورای اداری شهرستان سبزوار توسط بنیاد شهید وامور ایثارگران  برپا شد.
لازم به ذکر است شهید محمدحسین قانعی بلوچ در ۱دی ماه ۱۳۵۷در حین کمک به جمع کردن نیروهای زخمی مورد اصابت تیر مستقیم ماموران رژیم ستم شاهی قرار گرفت و به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا