فقیه زاهد و عارف متقی ابوالشهید، حضرت آیت‌الله حاج سید احمد عبادی، به فرزند شهیدش پیوست

به گزارش تا شهدا؛ عالمان، قطب عالم وجود، آیت پروردگار و چراغ هدایت انسان در روی زمین هستند و با کوکب هدایت خویش در ظلمات گمراهی و جهل، آدمی را به سر منزل مقصود رهنمون می‌کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در پی درگذشت آیت الله سید احمد عبادی پدر والامقام شهید عبدالکریم عبادی (رضوان‌الله تعالی علیه) پیام تسلیتی صادر و این مصیبت بزرگ را تسلیت گفت.
متن پیام بشرح ذیل می باشد:
انالله و اناالیه راجعون
 
یا أَیتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ إِرْجِعِی إِلی رَبِّک راضِیةً مَرْضِیةً فَادْخُلِی فِی عِبادِی وَ ادْخُلِی جَنَّتِی
با تأسف بسیار و اندوه فراوان خبر رحلت فقیه زاهد و عارف متقی و سالک فی‌سبیل‌الله، ابوالشهید، حضرت آیت‌الله حاج سید احمد عبادی اینجانب و همه ارادتمندان به خاندان جلیله و معظم عبادی را در غم و اندوه فرو برد.
آن بزرگوار از برجستگان علم و معرفت و از افراد پارسا و خدمتگذاران مخلص به اسلام و قرآن و ملجأ و پناه مردم متدین شهرستان خوسف و استان خراسان جنوبی بود و بی‌شک فقدان این مربی پارسا و عارف بالله مصیبت بزرگی برای مجامع علمی، حوزه‌های علمیه و خیل انبوه شاگردان، آشنایان و اطرافیان ایشان است که اگر نبود وعده‌های رضوان الهی و احادیث پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله) و ائمه معصومین(علیهم السلام) در لزوم شکیبایی بر مصائب دنیایی و رضایت بر قضا و قدر الهی، بی‌شک صبوری بر چنین ضایعه‌ای امر آسانی نبود.
درود خدا و پیامبرش بر روح پاک و عرشی آن مجتهد وارسته که سیمای نورانی و ملکوتی‌اش خود نشانه‌ای از اقیانوس پرتلاطم درونش بود و چه کسی است که نداند چون اویی با آن روح بزرگ در قفس دنیا بی‌تاب وصال بود.
اینجانب این ضایعه اسفناک را به محضر حضرت بقیةالله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری (حفظةالله)، مراجع عظام تقلید، حوزه‎های علمیه، مردم شریف و ولایتمدار خراسان جنوبی به ویژه شهرستان خوسف و همچنین بیت و خاندان معزز ایشان، نماینده مردم شریف شهرستان‎های بیرجند، خوسف و در میان در مجلس شورای اسلامی تسلیت و تعزیت عرض ‌کرده از درگاه ایزد متعال برای آن فقید سعید و فاضل وارسته، علو درجات و برای بازماندگان محترم، صبر و شکیبایی و طول عمر با عزت مسئلت دارم.
ومن الله توفیق
حسین معصومی
خادم خانواده های شاهد و ایثارگر
مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا