اخبار

فرهنگ ایثار و شهادت پیام آور استقلال، آزادی، عظمت و ایثارگری است

به گزارش تا شهدا؛ سردار پرویز سروری عبور انقلاب اسلامی از بحران‌های پیشرو به سبب استقامت و ایثار مردم بوده است مردم مهم‌ترین نقش را در همه ابعاد ایفا نمودند اگر امروز در هسته‌ای و تروریسم منطقه موفق عمل کرده‌ایم به موجب همین فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.
سردار پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار با اشاره به اینکه تقویت فرهنگ ایثار و شهادت مانع نفوذ فرهنگی دشمن است، گفت: نقش مردم در زمینه ایجاد موانع در مسیر نفوذ فرهنگی دشمن بسیار حائز اهمیت است.
عضو شورای شهر تهران بیان داشت: اگر مردم بخواهند با استقلال و اقتدار و در امنیت کامل زندگی کنند و همچنین آینده‌ پر افتخاری را برای فرزندان خود ترسیم کنند باید ملتی باشند که تنها بر ذخیره‌های بزرگ ملی و اسلامی خود تکیه کنند.
وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین ذخیره‌ای است که برای نسل حاضر و نسل‌های آینده پیام آور استقلال، آزادی، عظمت و ایثارگری به شمار می‌رود و انتشار این فرهنگ می‌تواند نقش بسیار مهمی را در سطح جامعه ایفا کند.
سردار سروری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ثمره صبر و مقاومت مردم و ایثار هزاران شهید جان برکف ایران اسلامی است، عنوان کرد: وظیفه تک تک مردم در برابر حفظ این مهم بسیار سنگین است و آنان که دلداده  انقلاب و کشور ایران هستند باید تلاش کنند فرهنگ ایثار و شهادت فراموش نشود.
عضو شورای شهر تهران ادامه داد: عبور انقلاب اسلامی از بحران‌های پیشرو به سبب استقامت و ایثار مردم بوده است مردم مهم‌ترین نقش را در همه ابعاد ایفا نمودند اگر امروز در هسته‌ای و تروریسم منطقه موفق عمل کرده‌ایم به موجب همین فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا