اخبار

"فرهنگ ايثار و شهادت" يك ارزش است

به گزارش تا شهدا؛ در راستای تکریم، ارج نهادن و تجليل از مقام شامخ شهيدان و ايثارگران، افضلی رئیس بنیاد شهیدو امور ایثارگران منطقه ۲ به همراه نظری شهردار منطقه ۲  روز چهارشنبه ۱۲ اسفند ماه  از مادر شهیدان معظم صمد و علی همایون پور  دیدار کرد.
افضلی هدف از اين ديدار را دلجويي از خانواده شهدا و اعلام پيروي از آرمان‌هاي شهدا و رهبر كبير انقلاب عنوان كرد و گفت: شهدا و خانواده آنها چشم و چراغ این مملکت هستند و دیدار و هم صحبتی با آنها برای ما  افتخار بزرگی است.
وی  با بیان اینکه ایران اسلامی  بيش از هر جاي ديگر، باید به داشتن  ارزش هاي والا و اصيل خود افتخار کند افزود : نمونه این ارزشها در كمتر جايي یافت میشود، که فرهنگ “ايثار و شهادت” يكي از ارزش ها است كه هم زمان با تاريخ اين سرزمين شكل گرفته و هميشه از جايگاه ويژه اي دارد.
در ادامه ” نظری”  شهردار منطقه ۲ گفت: کلام شهدا دٌر گوهرباری است که از عمق دل آنها بیرون آمده است و تکریم خانواده های معظم شهدا را جز وظایف اصلی خود می دانیم و این بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما ارزانی کرده است.
وی ادامه داد: دل شهیدان وسیع و بی انتهاست و وظیفه اصلی ما تکریم خانواده شهدا می باشد.
در ادامه خانواده معظم شهیدان همایون پور خاطراتی را در خصوص دوران زندگی این دو شهید و نحوه شهادت آنها برای حاضرین بیان کردند.
در پایان این مراسم نظری شهردار منطقه و افضلی رئیس بنیاد منطقه ۲  با اهدا لوح سپاس از خانواده معظم این دو شهید  تقدیر  کردند.
شهیدان صمد و علی همایون فر در فروردین سال ۱۳۶۷  به  درجه رفیع شهادت رسیدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا