فرمانده انتظامي ابرکوه: شهدا شهادت را با بصیرت انتخاب کردند

به گزارش تا شهدا از یزد:  احمدکمالي فرمانده انتظامي شهرستان ابرکوه، در ديدار با خانواده شهيدان گرانقدر حسين زارع و سيدمحمدرضا عظيمي نيا، به دفاع جانانه شهدا در ميدان نبرد اشاره کرد و گفت: شهدا با ایمان به خداوند متعال، شهادت را با بصیرت انتخاب کردند و در این راه ثابت قدم ماندند تا به این فیض عظما نائل آمدند.

فرمانده انتظامی ابرکوه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: دشمنان اسلام با هدف مقابله با اسلام و ايران اسلامي برخاستند و دست نشانده و مزدور خود را تحريک کردند و با تجهيز وي به خاک مقدس کشورمان تجاوز کردند و اما غفل از اینکه مردم مومن و مجاهد ایران با پیروی از ولایت فقیه به دفاعی همه جانبه دست زدند.
کمالی اضافه کرد: جنگ حق و باطل تمامی ندارد و دشمن پس از شکست جنگ تحميلي به ترور مهره هاي کليدي نظام پرداختند و آنان را با مظلوميت تمام به شهادت رساندند.
وي اظهار کرد: با نگاهي گذرا به تاريخ انقلاب و نحوه شهادت شهداي اسلام به خوبي در مي يابيم که شهدا اسناد مظلوميت ما در تاريخ هستند که در زمان طاغوت با غیرانسانه ترین روشها شکنجه شدند و در جریان دفاع مقدس با دست خالی به مقابله با ارتش تا بن دندان مسلح بعثی پرداختند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هم در این دیدارها با تجلیل از صبر و استقامت خانواده شهدا افزود: شهدا رفتند تا ما بتوانیم با امنیت زندگی کنیم و خانواده آنان استوار ایستادند تا ما را در برابر دشمن سرافراز کنند.
مصطفی کریمی افزود: هر وجب از خاک این میهن زر خیز مرهون ایستادگی کسانی است که جانانه و از سر صدق و ایمان در راه اعتلای میهن اسلامی به دفاع از نظام مقدس اسلامی پرداختند.
وی با تشریح برنامه های بنساد شهید و امور ایثارگران در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: ما آمادگی داریم با همکاری سایر نهادهای انقلابی نسبت به انتقال تجربیات دفاع مقدس به نسل جوان اقدام کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا