فرماندهان نیروی دریایی ارتش با خانواده‌های شهدای اردبیل دیدار کردند

تا شهدا: ناخدا یکم هوشنگ صمدی، از فرماندهان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس در دیدار با خانواده‌های شهیدان حسن اعتباریان و منوچهر عباسی در اردبیل اظهار داشت: شهدای والامقام دین بزرگی بر گردن ما دارند و وظیفه ما ادامه راه این شهدای است.
وی با بیان اینکه هدف از حضور در منزل شهدای والامقام نیروی دریایی شنیدن مسائل و مشکلات این خانواده‌ها است، افزود: باید خواسته‌های مطالبات خانواده‌های شهدا به پاس صبر و استقامت آنها برآورده شده و مشکلات این قشر برطرف شود که در این راستا تلاش می‌کنیم.
صمدی تصریح کرد: با حضور در اردبیل مصم به ایجاد دفتر نمایندگی نیروی دریایی با گزینش افراد متخصص و مناسب برای این امر هستیم که در این راستا دفتری به منظور گزینش و استخدام نیروی دریایی در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود تا این امر محقق شود.
وی از احداث میدانی با نماد نیروی دریایی در اردبیل خبر داد و گفت: مقرر شده تا میدانی با همکاری و هماهنگی استانداری و شهرداری اردبیل برای احداث نماد نیروی دریایی در نظر گرفته شده و در قالب آن با ساخت ماکت ناوچه در این میدان، در پایین این نماد گنجینه شهدای نیروی دریایی استان شامل عکس و سنگ قبر شهدا در این میدان نصب شود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا در این زمینه تعامل و مشارکت‌های لازم را با مسئولان مربوطه در استان اردبیل انجام داده و اقدام به احداث این میدان که نماد شهدای نیروی دریایی ارتش بوده، کنیم.
* بسیج 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا